nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na sprzedaż

PAX-MS-20142

Oferta sprzedaży mieszkania Osada Jana 2 piętro winda  Mieszkanie do kapitalnego remontu i własnej aranżacji . Idealna lokalizacja na osiedlu blisko sklep , poczta  przystanki i parkingi.  

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 500,00 zł
cena 209 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tworóg, Boruszowice
działka na sprzedaż

PAX-GS-20137

Do sprzedania działka przemysłowa  położona  w zagajniku leśnym w Boruszowicach   .   . Działka uzbrojona - woda prąd  Zgodnie z MPZP - 19 P1  - tereny przemysłowe   Na terenie postawiony stary budynek z cegły klinkierowej tz była łażenia zakładów papierniczych ...

Powierzchnia
4 025,00 m2
Cena za m2
84,47 zł
cena 340 000 
działka na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

PAX-MS-20134

Klimatyczne mieszkanie w samym centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m2 położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze- trzykondygnacyjnej  kamienicy. Nieruchomość została wyremontowana. ...

Powierzchnia
139,70 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 042,23 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na wynajem

PAX-MW-20127

Do wynajęcia nowopowstały apartament NOWY !!! na parterze z bezpośrednim wyjściem do ogrodu  . Apartament składa się z  kuchni i jadalnią  , salonu i  sypialni  , łazienki. Do apartamentu przynależne są 2  miejsca parkingowe. Mieszkanie  ogrzewanie centralne elektryczne  ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,24 zł
cena 3 200 
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Śródmieście
działka na wynajem

PAX-GW-20105

NA Wynajem  DZIAŁKA GRUNTOWA, ZLOKALIZOWANA W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI Tarnowskich Gór - Centrum , STADION GWAREK   Grunt o powierzchni 0,8716  ha,    Media: zapewnienie dostawy wody i kanalizacji , podłączenie do sieci miejskiej sąsiadujące z terenem    Opiekun ...

Powierzchnia
8 716,00 m2
Cena za m2
1,72 zł
cena 15 000 
działka na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na sprzedaż

PAX-GS-19919

Do sprzedania działka  2,2 h wraz z halą produkcyjno-magazynowa pow. ok 1100 m2 +  częścią biurwo - socjalną ok 120 m2 .Działka z możliwością podziału na mniejsze minimalna wielkość 5000m2  Teren  utwardzony płytami betonowymi , wokół hali teren manewrowy dla aut ...

Powierzchnia
5 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 000 m²
Cena za m2
200,00 zł
cena 1 000 000 
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem