oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice
mieszkanie na wynajem

PAX-MW-20144

NOWOCZESNY I KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM -- OSIEDLE SIELANKA   Do wynajęcia apartament o powierzchni 90 m2, usytuowany na I piętrze.  Jedyna taka oferta na rynku niepowtarzalny apartamentowiec wyposażony i dopieszczony w detale . Nieruchomość w pełni wyposażona: Kuchnia ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,22 zł
cena 4 700 
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na sprzedaż

PAX-MS-20143

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki  zlokalizowanej na terenie  tarnogórskiego osiedla - " Jana " . Lokalizacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem osób poszukujących wymarzonego mieszkania, z uwagi na atrakcyjne położenie osiedla... ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 323 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na sprzedaż

PAX-MS-20142

Oferta sprzedaży mieszkania Osada Jana 2 piętro winda  Mieszkanie do kapitalnego remontu i własnej aranżacji . Idealna lokalizacja na osiedlu blisko sklep , poczta  przystanki i parkingi.  

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 500,00 zł
cena 209 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tworóg, Boruszowice
działka na sprzedaż

PAX-GS-20137

Do sprzedania działka przemysłowa  położona  w zagajniku leśnym w Boruszowicach   .   . Działka uzbrojona - woda prąd  Zgodnie z MPZP - 19 P1  - tereny przemysłowe   Na terenie postawiony stary budynek z cegły klinkierowej tz była łażenia zakładów papierniczych ...

Powierzchnia
4 025,00 m2
Cena za m2
84,47 zł
cena 340 000 
działka na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

PAX-MS-20134

Klimatyczne mieszkanie w samym centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m2 położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze- trzykondygnacyjnej  kamienicy. Nieruchomość została wyremontowana. ...

Powierzchnia
139,70 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 042,23 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
działka na wynajem

PAX-GW-20105

NA Wynajem  DZIAŁKA GRUNTOWA, ZLOKALIZOWANA W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI Tarnowskich Gór - Centrum , STADION GWAREK   Grunt o powierzchni 0,8716  ha,    Media: zapewnienie dostawy wody i kanalizacji , podłączenie do sieci miejskiej sąsiadujące z terenem    Opiekun ...

Powierzchnia
8 716,00 m2
Cena za m2
1,72 zł
cena 15 000 
działka na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem